Úřad práce Brno město

Úřad práce Brno

Úřad práce Brno je k dispozici všem uchazečům o zaměstnání a zároveň lidem, které v nejbližší době čeká nedobrovolná změna práce. Volná pracovní místa v Brně se stále obnovují. Jestliže vás skutečně zajímá nabídka zaměstnání Brno, informujte se co nejčastěji v budově pracovního úřadu nebo si nechte posílat pravidelné aktuality přímo na váš email. Mít nabídky práce mezi prvními vám přinese řadu výhod a vy si své vytoužené zaměstnání brzy najdete.



Volná místa Brno - kompletní nabídka



Úřad práce Brno - město

Křenová 111
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00209554
DIČ:  CZ00209554

Telefon:  543 517 111
Fax:  543 211 349
E-mail:  brnomesto.up@bm.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna.up@bm.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Otevírací hodiny Úřad práce Brno

Úřední doba
Pondělí 07:30- 17:00  
Úterý 07:30- 14:30  
Středa 07:30- 17:00  
Pátek 07:30- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 07:30- 17:00  
Úterý 07:30- 14:30  
Středa 07:30- 17:00  
Čtvrtek 07:30- 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
Pátek 07:30- 13:00  

 

Kontaktní osoby na Úřadu práce Brno

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jiří Uklein, Ph.D. 543 517 214 jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zlata Mojžíšková 543 517 214 Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. 543 517 179 Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Lenka Navrátilová 543 517 235 Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Věra Svobodová 543 517 238 Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF Mgr. Pavel Ondrák 543 517 411 Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Ivana Ondráková 543 517 217 Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jiří Tesař 543 517 219 Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Radana Kocourková 543 517 248 Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Paed.Dr. Eva Blažková 543 517 450 Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Eva Štěpánová 543 517 239 Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet - správce Lubomír Macfelda 543 517 288 Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hubert Přibyl 541 557 510 Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jarmila Vymazalová 541 557 512 Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Zdeňka Floriánová 541 557 511 Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Radek Vlach 541 557 530 Radek.Vlach@bm.mpsv.cz

 

Bankovní spojení Úřadu práce Brno

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-14627621 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-14627621 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-14627621 / 0710
Příjmový účet 19-14627621 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-14627621 / 0710