Úřad práce Brno venkov

Úřad práce Brno venkov

Přejete si protrhnout smůlu a konečně najít vhodné pracovní místo? Úřad práce Brno venkov je připraven poradit v oblasti nových pracovních míst přesně podle vašich představ. Jestliže vás nabídka zaměstnání Brno-venkov neuspokojuje, můžete zkusit rekvalifikaci na jiný obor. Více znalostí se rovná více možnostem k nalezení práce. http://www.upcr.eu/volna-mista-brno-venkov se neustále obměňují. Pokuste se co nejčastěji sledovat nové volné pozice a brzy najdete to, co očekáváte.



Volná místa Brno venkov - kompletní nabídka



Úřad práce Brno venkov


Šujanovo náměstí 302
602 00 Brno - Trnitá

IČ:  00567167
DIČ:  CZ00567167

Telefon:  950 105 399
Fax:  543 211 093
E-mail:  brnovenkov@bo.mpsv.cz
Podatelna:  Podatelna.up@BO.MPSV.CZ
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Otevírací hodiny Úřadu práce Brno venkov

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 pouze pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

 

Kontaktní osoby na Úřadě práce Brno venkov

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce RNDr. Igor Poledňák 950 105 300 igor.polednak@bo.mpsv.cz
Sekretariát ředitele JUDr. Miroslava Muselíková 950 105 310 Miroslava.Muselikova@bo.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Vladimír Vyplel 950 105 316 Vladimir.Vyplel@bo.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Vladimír Vyplel 950 105 316 Vladimir.Vyplel@bo.mpsv.cz
Poradenství Ing. Marie Kozáková 950 105 322 Marie.Kozakova@bo.mpsv.cz
Volná pracovní místa R. Skoumalová 950 105 321 Volna.mista@bo.mpsv.cz
Trh práce Bc. Milan Šafařík 950 105 324 Milan.Safarik@bo.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Daniela Kubišová 950 105 327 Daniela.Kubisova@bo.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Zlatka Měřinská 950 105 315 Zlatka.Merinska@bo.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Dana Knězková 950 105 350 Dana.Knezkova@bo.mpsv.cz
Výpočetní technika Bc. Jaroslav Furch 950 105 312 Jaroslav.Furch@bo.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Furch 950 105 312 Jaroslav.Furch@bo.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Lenka Nedomová 950 105 501 Lenka.Nedomova@bo.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lea Pirochtová 950 105 502 Lea.Pirochtova@bo.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Jaroslav Furch 950 105 312 Jaroslav.Furch@bo.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Pavel Petlák 950 105 514 Pavel.Petlak@bo.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Brno venkov

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-27721641 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-27721641 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-27721641 / 0710
Příjmový účet 19-27721641 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-27721641 / 0710