Úřad práce Chrudim

Chcete se už konečně dostat ze seznamu nezaměstnaných a najít si skvělou pracovní příležitost na delší čas? Úřad práce Chrudim doporučuje neustále zkoušení volných míst, která najdete v pravidelně aktualizované nabídce. Nevíte, kde volná pracovní místa v Chrudimi hledat? Zajděte na pracovní úřad, nebo se podívejte na internetové stránky úřadu, kde se stačí k dennímu odběru aktualit ze světa práce zaregistrovat. Nabídka zaměstnání Chrudim ještě není ani pro vás ztracená!

Volná místa úřadu práce Chrudim

Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon:  469 613 211
Fax:  469 613 220
E-mail:  posta@cr.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@cr.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Chrudim - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30  
Úterý 08:00- 11:30  
Středa 08:00- 11:30  
Čtvrtek 08:00- 11:30  
Pátek 08:00- 11:30  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30  
Úterý 08:00- 11:30  
Středa 08:00- 11:30  
Čtvrtek 08:00- 11:30  
Pátek 08:00- 11:30  

 

Úřad práce Chrudim - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 469 613 210 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 469 613 212 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 469 613 221 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 469 613 250 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 469 613 245 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 469 613 240 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 469 613 260 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 469 613 270 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 469 613 252 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 469 613 214 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 469 613 214 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 469 613 400 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 469 613 402 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 469 613 404 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 469 613 215 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Chrudim

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710