Úřad práce Jablonec nad Nisou

Úřad práce Jablonec nad Nisou je pro vás šancí si najít nové místo. Možná už jste vyzkoušeli spoustu možností – inzeráty v novinách, ptaní známých a přátel i bedlivé prozkoumání internetových nabídek. Volná pracovní místa v Jablonci nad Nisou je třeba nalézt co nejdříve, protože se takřka okamžitě obsadí. Nabídka zaměstnání Jablonec nad Nisou vám může chodit přímo na vás mail vždy po aktualizaci, takže se mezi prvními dozvíte, jaká práce je momentálně k mání.

Volná místa úřadu práce Jablonec nad Nisou

Úřad práce Jablonec nad Nisou

Emilie Floriánové 1004
466 01 Jablonec nad Nisou

IČ:  00554715
DIČ:  CZ00554715

Telefon:  950 120 111
Fax:  950 120 480
E-mail:  posta@jn.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@jn.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Jablonec nad Nisou - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání

 

Úřad práce Jablonec nad Nisou - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. František Schier 950 120 400  
Sekretariát ředitele Miroslava Mostecká 950 120 401 Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Jarmila Hejtmánková 950 120 420 Jarmila.Hejtmankova@jn.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Kateřina Tománková 950 120 434 Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Podpora a evidence Alena Koulová 950 120 421 Alena.Koulova@jn.mpsv.cz
Poradenství Bc. Zita Stankovská 950 120 456 Zita.Stankovska@jn.mpsv.cz
Volná pracovní místa Eva Kosková 950 120 455 Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Trh práce Ing. Elena Čermáková 950 120 450 Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Kontrolní a právní Lenka Trejbalová 483 736 632 Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Šviráková 950 120 460 Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Lubomír Skalický 950 120 410 Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Michal Holý 950 120 451 Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Kopalová 483 736 620 Marie.Kopalova@jn.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Jana Plívová 483 736 621 Jana.Plivova@jn.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jaroslava Žabková 483 736 622 Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaromír David 483 736 666 Jaromir.David@jn.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Jablonec nad Nisou

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-1829451 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-1829451 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-1829451 / 0710
Příjmový účet 19-1829451 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-1829451 / 0710