Úřad práce Liberec

Úřad práce Liberec můžete navštívit osobně, nebo se informujte na internetových stránkách, kde najdete plno užitečných rad a postřehů potřebných k nalezení nového zaměstnání. Volná pracovní místa v Liberci se neustále mění a denně máte k dispozici nová místa. Jestliže se budete pravidelně zajímat o novinky, skvělá nabídka zaměstnání Liberec vstoupí i do vašeho života. Zajímat se můžete i o změnu vaší profese, rekvalifikace jsou k mání v mnoha oborech.

Volná místa úřadu práce Liberec

Úřad práce Liberec

Dr. Milady Horákové 580
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

IČ:  00554910
DIČ:  CZ00554910

Telefon:  950 132 111
Fax:  950 132 302
E-mail:  posta@lb.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@lb.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Liberec - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst

Úřad práce Liberec - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce PhDr. Kateřina Sadílková 950 132 490 katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Želechovská 950 132 491 Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování Zlata Adamcová 950 132 421 Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Helena Adamcová 950 132 400 Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence Marta Kracíková 950 132 404 Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Barbora Lavická 950 132 443 Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Eva Friedrichová 950 132 440 Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa Soňa Coufalová 950 132 469 Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF Ing. Denis Tomáš 950 132 450 Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lubomír Záleský 950 132 460 Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Lukáš Roztočil 950 132 478 Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Polmová 950 132 430 Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Marie Köhlerová 950 132 447 Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Marek Pavlík 950 132 474 Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet - správce Mgr. Ladislav Dvořák 950 132 467 Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Marie Vejvodová 950 132 510 Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Hana Marešová 950 132 533 Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Nagy 950 132 477 Jan.Nagy@lb.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Liberec

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-17721461 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-17721461 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-17721461 / 0710
Příjmový účet 19-17721461 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-17721461 / 0710