Úřad práce Litoměřice

Úřad práce Litoměřice má bohaté zkušenosti s hledáním zaměstnání lidem různého věku. I vy se můžete zajímat o volná pracovní místa v Litoměřicích pomocí pracovního úřadu, kde budete mít k dispozici pravidelně aktualizovaný seznam všech pracovních míst. Nabídka zaměstnání Litoměřice je k dispozici i na internetových stránkách, kde se snadno zaregistrujete a můžete si nechat posílat seznam volných pracovních míst přímo do vaší emailové schránky.

Volná místa úřadu práce Litoměřice

Úřad práce Litoměřice

Michalská 259
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

IČ:  00555096
DIČ:  CZ00555096

Telefon:  416 713 111
Fax:  416 735 724, 416 713 151
E-mail:  podatelna@lt.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@lt.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Litoměřice - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP

 

Úřad práce Litoměřice - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ivan Vilím 416 713 137 ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Sandra Trestrová 416 713 104 Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Zprostředkování Jana Eflerová 416 713 142 Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Jana Waldhauserová 416 713 102 Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Lenka Hamelová 416 713 223 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marcela Bartošová 416 713 105 Marcela.Bartosova@lt.mpsv.cz
ESF Mgr. Lenka Hamelová 416 713 223 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Trh práce Emil Rulf, DiS. 416 713 129 Emil.Rulf@lt.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ing. Dana Horká 416 713 123 Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Petr Drbal 416 713 138 Petr.Drbal@lt.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Lenka Hamelová 416 713 223 Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Karel Fogl 416 713 103 Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Internet - správce Martin Pekař 416 713 144 Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jaroslav Legner 416 713 214 Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Jelenová 416 713 209 lenka.jelenova@lt.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Josef Škorpil 416 713 210 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Josef Škorpil 416 713 210 Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Litoměřice

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-35222471 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-35222471 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-35222471 / 0710
Příjmový účet 19-35222471 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-35222471 / 0710