Úřad práce Louny

Zasloužil se váš dosavadní zaměstnavatel o pěknou ránu do vašeho poklidného života? Nevíte, jak a kde hledat novou práci? Úřad práce Louny je přípraven odborně poradit nejen při hledání práce, ale postará se i o vaší rekvalifikaci, pokud bude zájem. Volná pracovní místa v Lounech jsou nepřetržitě k dispozici na internetových stránkách pracovního úřadu nebo přímo v budově během otvírací doby. Nabídka zaměstnání Louny se hodí lidem každého věku.

Volná místa úřadu práce Louny

Úřad práce Louny

Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon:  415 634 111
Fax:  415 672 448
E-mail:  louny@ln.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@ln.mpsv.cz
Data map ©2010 Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Louny - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

 

Úřad práce Louny - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 415 672 447 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Miluše Strouhalová 415 634 171 Miluse.Strouhalova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Světlana Součková 415 634 168 Svetlana.Souckova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 415 634 112 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Miluše Rácová 415 634 110 Miluse.Racova@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Ladislava Hubičková 415 634 153 Ladislava.Hubickova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 415 634 123 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 415 634 152 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Květoslava Laubeová, DiS. 415 635 143 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová 415 634 150 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 415 634 140 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 415 634 130 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 415 634 126 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 415 634 173 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 415 634 165 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 415 635 500 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 415 635 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 415 635 510 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 415 635 510 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Louny

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710