Úřad práce Nový Jičín

Pravidelně aktualizovaná volná pracovní místa v Novém Jičíně vás nenechají v klidu, protože výběr vám bude připadat skvělý! Úřad práce Nový Jičín se pravidelně zajímá o volná místa v místě vyšeho bydliště a okolí tak, abyste mohli vyřešit vaší dočasnou nezaměstnanost. Nabídka zaměstnání Nový Jičín nevypadá beznadějně, stačí se v klidu domova usadit a prohlédnout si nové možnosti přímo na internetových stránkách pracovního úřadu, který vám s čímkoliv pomůže.

Volná místa úřadu práce Nový Jičín

Úřad práce Nový Jičín

Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon:  950 139 111
Fax:  556 710 020
E-mail:  posta@nj.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@nj.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Nový Jičín - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Úřad práce Nový Jičín - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Hana Tománková 950 139 315 Hana.Tomankova@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Nový Jičín

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710