Úřad práce Písek

Úřad práce v Písku vám dává zajímavou možnost rekvalifikace na jiný obor, což je velmi výhodné, protože tím pádem se vám rozšíří nabídka možného zaměstnání. Volná pracovní místa v Písku se nikde neschovávají! Podívejte se přímo do budovy pracovního úřadu nebo na internetové stránky, kde najdete celou řadu příležitostí na vhodné zaměstnání. Nabídka zaměstnání Písek se pravidelně aktualizuje, takže seznam vám může jeden den zklamat a druhý naopak nadchnout.

Volná místa úřadu práce Písek

Úřad práce Písek

nábřeží 1. máje 2259
397 01 Písek - Budějovické Předměstí

IČ:  00477087
DIČ:  CZ00477087

Telefon:  382 756 111
Fax:  382 215 250
E-mail:  posta.up@pi.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@pi.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Písek - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00  
Úterý 07:00- 15:30  
Středa 07:00- 17:00  
Čtvrtek 07:00- 15:30  
Pátek 07:00- 14:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Neúřední den - úřední hodiny platí pouze pro nové žádosti !!

 

Úřad práce Písek - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexandra Zajíčková 382 756 124 reditel@pi.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Regina Čítková 382 756 126 Regina.Citkova@pi.mpsv.cz
Zprostředkování Božena Bečvářová 382 756 115 Bozena.Becvarova@pi.mpsv.cz
Poradenství Ing. Jiří Dráb 382 756 112 Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ing. Juraj Zahrádka 382 756 110 Juraj.Zahradka@pi.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dráb 382 756 112 Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jiří Brožák 382 756 118 Jiri.Brozak@pi.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Dalibor Pešek 382 756 123 Dalibor.Pesek@pi.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Eva Procházková 382 756 117 Eva.Prochazkova@pi.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Uher 382 756 120 Pavel.Uher@pi.mpsv.cz
Internet - správce Jaroslav Bartoš 382 756 120 Jaroslav.Bartos@pi.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing Světlana Hlásková 382 756 160 Svetlana.Hlaskova@pi.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Písek

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-22828271 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-22828271 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-22828271 / 0710
Příjmový účet 19-22828271 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-22828271 / 0710