Úřad práce Plzeň jih

Nemyslíte si, že smůly v hledání vhodného zaměstnavatele už bylo ve vašem životě přespříliš? Jednou se prostě neštěstí musí přetrhnout a vy se budete opět radovat z možnosti práce na plný nebo alespoň částečný úvazek. Úřad práce Plzeň-jih má v zásobě seznam zajímavých prací a volná pracovní místa v Plzni-jih zaujmou uchazeče každého věku a profese. Nabídka zaměstnání Plzeň-jih je určena i pro vás, bez obav vybírejte a pokoušejte se, abyste získali to, co chcete.

Volná místa úřadu práce Plzeň jih

Úřad práce Plzeň - jih

Adresa
Kaplířova 2731
301 00 Plzeň - Jižní Předměstí

IČ:  00521108
DIČ:  CZ00521108

Telefon:  377 411 111
Fax:  377 429 671
E-mail:  posta.up@pj.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@pj.mpsv.cz
Data map ©2010 Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Plzeň - jih Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

 

Úřad práce Plzeň - jih - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Vladimíra Soukupová 377 411 100 vladimira.soukupova@pj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Mgr. Hana Čechurová 377 411 101 Hana.Cechurova@pj.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Michaela Ľuptáčiková 377 411 120 Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Michaela Ľuptáčiková 377 411 120 Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Mgr. Michaela Ľuptáčiková 377 411 120 Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Michaela Ľuptáčiková 377 411 120 Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba DiS. Kateřina Beranová 377 411 160 Katerina.Beranova@pj.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Ľuptáčiková 377 411 120 Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kamil Hořický 377 411 163 Kamil.Horicky@pj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Anna Valentová 377 411 161 Anna.Valentova@pj.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Aleš Illický 377 411 150 Ales.Illicky@pj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lubomír Kropík 377 411 170 Lubomir.Kropik@pj.mpsv.cz
Výpočetní technika Hana Vlachová 377 411 105 Hana.Vlachova@pj.mpsv.cz
Internet - správce Hana Vlachová 377 411 105 Hana.Vlachova@pj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Lenka Jáchimová 377 350 366 lenka.jachimova@pj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Zdeňka Špitzerová 371 592 564 zdenka.spitzerova@pj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jan Krejčí 377 350 367 Jan.Krejci@pj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jan Krejčí 377 350 367 Jan.Krejci@pj.mpsv.cz

 

Úřad práce Plzeň - jih - bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18121361 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18121361 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18121361 / 0710
Příjmový účet 19-18121361 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18121361 / 0710