Úřad práce Rakovník

Úřad práce Rakovník se vám rád postará o zprostředkování práce v okolí místa bydliště i v zahraničí. Záleží na vašich představách a vysněná práce může být po usilovném snažení vaše! Volná pracovní místa v Rakovníku obsahují všechny možné obory a jistě se mezi nimi najde i vaše zaměření. Pokud ne, může se nabídka zaměstnání Rakovník pro vás rozšířit po absolvování některé z rekvalifikací. Více znalostí se vždy rovná i větší šanci na úspěchy.

Volná místa úřadu práce Rakovník

Úřad práce Rakovník

nábř. T. G. Masaryka 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

IČ:  00508721
DIČ:  CZ00508721

Telefon:  313 286 111
Fax:  313 513 023
E-mail:  podatelna@ra.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@ra.mpsv.cz
Data map ©2010 Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Rakovník - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 14:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 14:00  
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 14:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 14:00  
Pátek 08:00- 14:00 jen nově evidovaní

Úřad práce Rakovník - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexander Zajíc 313 286 101 alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marie Perglerová 313 286 100 Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Markéta Pánková 313 286 200 Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Eva Černá 313 286 305 Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jarmila Helebrantová 313286300 Jarmila.Helebrantova@ra.mpsv.cz
Volná pracovní místa Irena Soukupová 313 286 601 Irena.Soukupova@ra.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lenka Urešová 313 286 600 Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Jitka Ledvinová 313286500 Jitka.Ledvinova@ra.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Bártová 313 286 400 Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dagmar Erbáková 313 286 301 Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika Miroslav Hekl 313 286 120 Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Křivohlavý 313 286 121 Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Bc. Eva Beštová 313 286 900 Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Iva Kasanová 313 286913 iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Podatelna 313 286 111 Podatelna@ra.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Alexej Laňka 313 513 026 Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Rakovník

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-19526221 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-19526221 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-19526221 / 0710
Příjmový účet 19-19526221 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-19526221 / 0710