Úřad práce Semily

Úřad práce Semily nabízí novou práci každému zájemci. Volná pracovní místa v Semilech se objevují každý den, stačí si vybrat a pokoušet svoje štěstí. Jednou se vám jistě podaří zatočit s nezaměstnaností a získáte skvělé pracovní místo. Nabídka zaměstnání Semily se točí kolem mnoha oborů a profesí a šanci má úplně každý. Je pravda, že na jedno místo se hlásí i několik desítek zájemců, ale nikde není psáno, že na konkurzu neuspějete zrovna vy!

Volná místa úřadu práce Semily

Uřad práce Semily

Bořkovská 572
513 01 Semily - Podmoklice

IČ:  00655066
DIČ:  CZ00655066

Telefon:  481 650 111
Fax:  481 650 317
E-mail:  posta.up@sm.mpsv.cz
Podatelna:  posta@sm.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití


Uřad práce Semily - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání

Uřad práce Semily - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Jan Rychlik 481 622 011 jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Stanislava Vyplelová 481 650 311 Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Martina Strnádková 481 650 301 Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Dagmar Fišerová 481 650 113 Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence Yveta Holatová 481 650 115 Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Michaela Dlasková 481 650 200 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeněk Štěpán 481 650 314 Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF Mgr. Michaela Dlasková 481 650 200 Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce Milena Vohnická 481 650 302 Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní Ivana Brychcíová 481 650 513 Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie Jana Skrbková 481 650 401 Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Věra Jetelová 481 650 212 Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika Jiří Zahradník 481 650 303 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Zahradník 481 650 303 Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Ivo Vancl 481 663 237 Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Farská 481 663 314 Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Martin Krpata 481 663 375 Martin.Krpata@sm.mpsv.cz


Bankovní spojení na Uřad práce Semily

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10326581 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10326581 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10326581 / 0710
Příjmový účet 19-10326581 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10326581 / 0710