Úřad práce Tachov

Úřad práce Tachov od vás právě převzal registraci mezi nezaměstnané a vy byste raději pracovali a zajistili si tím pravidelný měsíční příjem? Volná pracovní místa v Tachově jsou stále k dispozici, nemusíte se bát, že nějaké nezískáte. Ovšem nemusíte uspět hned napoprvé, protože o skvělá místa je vždy velký zájem. Nabídka zaměstnání Tachov se pokusí vyhovět všem zájemců o různém věku a zdravotním stavu. Jestliže o novou práci skutečně stojíte, stále pokoušejte své štěstí!

Volná místa úřadu práce Tachov

Úřad práce Tachov

tř. Míru 1633
347 01 Tachov

IČ:  00519677
DIČ:  CZ00519677

Telefon:  374 799 411
Fax:  374 723 754
E-mail:  posta.up@tc.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@tc.mpsv.cz
Data map ©2010 Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Tachov - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00  
Úterý 07:00- 15:30  
Středa 07:00- 17:00  
Čtvrtek 07:00- 15:30  
Pátek 07:00- 13:30  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Jen nové žádosti

Úřad práce Tachov - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Jaroslav Stehlík 374 72 20 54 Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Helena Grunertová 374 799 412 Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Alena Jančová 374 799 439 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Veronika Havlíčková 374 799 441 Veronika.Havlickova@tc.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Alena Jančová 374 799 439 Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Jitka Schusterová 374 799 424 Jitka.Schusterova@tc.mpsv.cz
Poradenství Bc. Oldřich Struček 374 799 432 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Volná pracovní místa Marie Veřtatová 374 799 423 Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
ESF Mgr. Eduard Šimůnek 374 799 415 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Eduard Šimůnek 374 799 415 Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Vladimír Lovčí 374 799 425 Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jana Šimková 374 799 413 Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Bc. Oldřich Struček 374 799 432 Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika Vlastislav Váňa 374 799 427 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Internet - správce Vlastislav Váňa 374 799 427 Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Vlčková 374 705 200 Eva.Vlckova@tc.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Eliška Kapalínová 374 705 205 Eliska.Kapalinova@tc.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Žádost Elektronická   eforms.tct@tc.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Břetislav Matouš 374 705 207 Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Tachov

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-6121401 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-6121401 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-6121401 / 0710
Příjmový účet 19-6121401 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-6121401 / 0710