Úřad práce Uherské Hradiště

Jediné, co si přejete je změna dosavadního zaměstnání? Směle do toho! Poohlížejte se ve svém okolí, prejte se známých a sousedů, sledujte internetové nabídky a inzeráty práce v tisku. Úřad práce Uherské Hradiště vám může být v této oblasti rovněž velmi nápomocný. Volná pracovní místa v Uherském Hradišti pravidelně eviduje a sleduje, máte tedy zaručeno, že vám žádná nabídka zaměstnání Uherské Hradiště neunikne bez povšimnutí. Věřte si, dobře se prezentujte a místo máte!

Volná místa úřadu práce Uherské Hradiště

Úřad práce Uherské Hradiště

Na Morávce 1215
686 01 Uherské Hradiště

IČ:  00557579
DIČ:  CZ00557579

Telefon:  572 520 211
Fax:  572 552 227
E-mail:  posta@uh.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@uh.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Uherské Hradiště - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Neúřední den - pouze registrace nových uchazečů

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Neúřední den - pouze registrace nových uchazečů

Úřad práce Uherské Hradiště - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Richard Janíček 572 520 210 richard.janicek@uh.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Štěpánka Burešová 572 520 212 Stepanka.Buresova@uh.mpsv.cz
Zprostředkování Bc. Milan Čambal 572 520 230 Milan.Cambal@uh.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Bronislav Vajdík 572 520 270 Bronislav.Vajdik@uh.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Eva Procházková 572 520 221 Eva.Prochazkova@uh.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Milan Čambal 572 520 230 Milan.Cambal@uh.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Mgr. & Mgr. Sylva Štěpitová 572 520 273 Sylva.Stepitova@uh.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Bronislav Vajdík 572 520 270 Bronislav.Vajdik@uh.mpsv.cz
Volná pracovní místa Miroslav Lukeš 572 520 263 Miroslav.Lukes@uh.mpsv.cz
ESF Mgr. Bronislav Vajdík 572 520 270 Bronislav.Vajdik@uh.mpsv.cz
Trh práce Ing. Roman Veselý 572 520 260 Roman.Vesely@uh.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Zlata Cilečková 572 520 250 Zlatuse.Cileckova@uh.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Lenka Hefková 572 520 220 Lenka.Hefkova@uh.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. & Mgr. Sylva Štěpitová 572 520 273 Sylva.Stepitova@uh.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Vitězslav Mach 572 520 215 Vitezslav.Mach@uh.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Vitězslav Mach 572 520 215 Vitezslav.Mach@uh.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Věra Voráčová 572 520 299 vera.voracova@uh.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Věra Mikolášová 572 520 287 vera.mikolasova@uh.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiří Dosoudil 575 520265 jiri.dosoudil@uh.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří Dosoudil 575 520265 jiri.dosoudil@uh.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Uherské Hradiště

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-12124721 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-12124721 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-12124721 / 0710
Příjmový účet 19-12124721 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-12124721 / 0710