Úřad práce Zlín

Nabídka zaměstnání Zlín stojí za prozkoumání! Přišli jste náhle o práci? Úřad práce Zlín se vás rád ujme a pomůže vám s hledáním nového zaměstnání podle vašeho přání. Možná budete muset z některých požadavků slevit, ale i tak může jít o zajímavou nabídku, která vás zbaví špatných snů z nezaměstnanosti. Volná pracovní místa ve Zlíně se pravidelně aktualizují a změny vám mohou připravit mnohá překvapení – jednoho dne budete zoufalí z neúspěchu a druhý vzplanete štěstím.

Volná místa úřadu práce Zlín

Úřad práce Zlín

Čiperova 5182
760 01 Zlín

IČ:  00560014
DIČ:  CZ00560014

Telefon:  577 577 111
Fax:  577 432 318
E-mail:  posta@zl.mpsv.cz
Podatelna:  posta@zl.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Zlín - otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Kontaktní osoby na Úřad práce Zlín

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Zdeněk Semerád 577 577 411 Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bronislava Pavlíčková 577 577 413 Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Dagmar Navrátilová 577 577 202 Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství PhDr. Jiří Strnad 577 577 506 Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Ing. Pavel Pinďák 577 577 332 Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence JUDr. Pavla Kubáčková 577 577 331 Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce Ing. Ivana Marusjaková 577 577 326 Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Ilona Šumíčková 577 577 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa Leona Švachová 577 577 336 Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF Ing. Martina Baďurová 577 577 171 Martina.Badurova@zl.mpsv.cz
Trh práce Ing. Lucie Topolánková 577 577 403 Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Ľubica Pospíšilová 577 577 512 Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie Jaroslava Vykoukalová 577 577 205 Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ilona Šumíčková 577 577 503 Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Josef Kovaříček 577 577 322 Josef.Kovaricek@zl.mpsv.cz
Internet - správce Ing Martin Vaněk 577 577 323 Martin.Vanek@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Hana Hruboňová 577 577 120 Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Bc. Dagmar Šerá 577 321 149 Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Klára Vančuříková 577 577 121 Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Natalie Bradová 577 577 160 Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Zlín

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-10529661 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-10529661 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-10529661 / 0710
Příjmový účet 19-10529661 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-10529661 / 0710